TR / EN
HAKKIMIZDA

Yarım asırı aşkın süredir Samsun’da et ve et ürünleri sektöründe hizmet veren Mutena, 4.000 m2lik bir alanda, kalite standartlarının öngördüğü teknolojik alt yapıya sahip, kompakt bir tesiste üretim yapmaktadır.

Geleceğin doğallıkta olduğuna inanan Mutena, tüketicilerine sunduğu küçükbaş ve büyükbaş hayvanları; doğal süreçlere uygun olarak yetiştirilen yaylalardan, piliçleri ise üretim çiftliklerinden gerekli testler yapıldıktan sonra tedarik etmektedir. Üretimin her aşamasında veteriner hekimler ve gıda mühendisleriyle el değmeden kontroller yapmaktadır.

Mutena, tüketicilerine ürünlerini en sağlıklı şekilde ulaştırabilmek amacıyla yaptığı araştırmalar sonucunda, en doğru ambalaj şeklini belirlemiş ve tüketicilerinin kullanımına sunmuştur. Yenilikçi ve gelişmeye açık vizyonuyla Mutena, et ve et ürünleri sektöründeki ihtiyaçlara göre üretim yelpazesine yeni ürünler eklemeyi sürdürmektedir.

Günümüzün en gelişmiş gıda teknolojisiyle donatılmış sayılı tesislerden birine sahip olan Mutena, kalitesini tescillediği üretim sertifikalarıyla, Türk ve dünya standartlarına uygun olarak, hijyenik şartlarda üretim yapmaya devam etmektedir. keçiören düğün salonu keçiören toplantı salonu keçiören düğün salonları ankara düğün salonu keçiören nikah salonu ray dolap ankara mutfak dolabı ankara banyo dolabı ankara vestiyer ankara duvar ünitesi ankara gardrop ankara tv ünitesi ankara vestiyer duvar ünitesi tv ünitesi gardrop mobilya mobilya ankara bamya çorbası etli ekmek mevlana pide bıçak arası konya tandır kuzu tandır fotokopi makinası fotokopi web tasarımı ankara tercüme büroları tercüme ankara tercüme simultane tercüme fotokopi makinası kiralama fotokopi makinası satışı fotokopi makinası tamiri ev temizliği ofis temizliği nişan sandığı turizm web sitesi doğu ekspresi turu ev tadilatı