TR / EN
KURUMSAL KİMLİK KILAVUZU

Mutena Et ve Et Ürünleri kurumsal kimlik rehberi; kurumu ifade eden görsel öğelerin, temel bir bütünlük içerisinde kullanılması amacıyla oluşturulmuştur. Kurum adına farklı yer, zaman ve mecralarda kullanılacak tüm kurumsal öğelerin, bu rehberde belirtilen nitelik ve standartları kesinlikle taşıması gerekmektedir.


Rehberde yer alan tasarım ve uygulamalar, Mutena Et ve Et Ürünleri adını taşıyan tüm üçüncü şahısları bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Kurumsal kimlik rehberinde yer alan kurallar; tutarlı bir Mutena Et ve Et Ürünleri imajı ve güçlü bir kurumsal kimlik yapı sergilenebilmesi açısından büyük önem taşımaktadır. Algı yönetiminin en önemli enstrümanlarından olan “tekrar etme” ilkesi gereği, Mutena Et ve Et Ürünleri kurumsal öğeleri, müşterileri ve paydaşlarıyla her defasında, nitelikleri korunmuş bir şekilde iletişime girmelidir.


Mutena Et ve Et Ürünleri Kurumsal Kimlik Rehberi’nde, sıkça ihtiyaç duyulabilecek nerdeyse tüm çalışmalara yer verilmiştir. Rehberde yer almayan, tanımlanamayan ya da danışılması gereken konularda, Mutena Et ve Et Ürünleri ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.


Kurumsal Kimlik Kılavuzunu İndirmek İçin Tıklayınız.


keçiören düğün salonu keçiören toplantı salonu keçiören düğün salonları ankara düğün salonu keçiören nikah salonu ray dolap ankara mutfak dolabı ankara banyo dolabı ankara vestiyer ankara duvar ünitesi ankara gardrop ankara tv ünitesi ankara vestiyer duvar ünitesi tv ünitesi gardrop mobilya mobilya ankara bamya çorbası etli ekmek mevlana pide bıçak arası konya tandır kuzu tandır fotokopi makinası fotokopi web tasarımı ankara tercüme büroları tercüme ankara tercüme simultane tercüme fotokopi makinası kiralama fotokopi makinası satışı fotokopi makinası tamiri ev temizliği ofis temizliği nişan sandığı turizm web sitesi doğu ekspresi turu ev tadilatı